Arcanus

Goto down

Arcanus Empty Arcanus

Odoslať pre Rozprávač za Pi júl 21, 2017 4:17 pm

• Č O  J E  T O  A R C A N U S  i n c . ?
 
Je to medzinárodná organizácia so sídlom vo francúzskom meste Mauville [:movil:], ktoré leží hneď pri mori. Spoločnosť vznikla po šokujúcom zistení, že policajti sú neschopní a mnoho prípadov nevyriešia. A vtedy niekto veľmi akčný začal s pár dobrovoľníkmi až sme skončili TU. Trochu nezvyčajné je, že zakladateľa nikto nepozná (až na zopár výnimiek, samozrejme...). Momentálne je v spoločnosti výrazná hierarchia a využíva takmer otrockú prácu naháňačov, s ktorou prišla tajná služba (ktorá k tomu dotlačila vládu), aby kompenzovala našu snahu (a trochu vyprázdnila preplnené väznice).


• P R E Č O  i n c . ? (veď inc. sa používa pre obchodné spoločnosti owo)

Ako tajná medzinárodná vyšetrovacia agentúra sa snažíme udržiavať naše akcie pod pokrievkou (vlastne všetky vyriešené prípady predávame do rúk oficiálnych ochrancov spravodlivosti - polícii). Preto je veľmi dôležité pôsobiť nenápadne. Základňa tejto korporácie je pre všetkých laikov vlastne len budovou, ktorá je plná kancelárií obchodnej spoločnosti s názvom ARCANUS inc. 


• A K O  S A  S T A Ť  Č L E N O M ?

Zvyčajne sa detektívi dostanú k tejto práci po dokončení policajnej akadémie (nezáleží na veku absolventa), po doštudovaní vysokej školy s odborom trestného súdnictva alebo po vyštudovaní odboru, ktorý s detektívstvom súvisí. Neskôr sa podrobí  jednoduchej skúške pod dozorom staršieho člena (skúška sa mení v závislosti od skúšajúceho). V iných prípadoch berieme aj policajtov s praxou. Vo výnimočných prípadoch berieme aj nádejné talenty, nájdené počas vyšetrovaní. Tieto indivíduá budú podrobené prísnej skúške (pod dozorom dvoch alebo viacerých vyšetrovateľov). 

Naháňači sú ľudia spĺňajúci normy Arcanu (robia špinavú prácu namiesto detektívov), zvyčajne si takýmto voľnejším spôsobom  odpykávajú trest. Taktiež sa im ako kompenzácia tento trest vymeraný súdom skráti o 30%.
Rozprávač
Rozprávač
Admin

Počet príspevkov : 32

Zobrazit informácie o autorovi http://arcanus-inc.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.