Postavenia

Goto down

Postavenia Empty Postavenia

Odoslať pre Rozprávač za So júl 22, 2017 10:00 pm

Detektívi

Vyšetrovanie zločinov, riešenie záhad, skladanie mozaiky. Práca detektíva je skutočne zdĺhavá a vyžaduje si najmä zapojenie vašich mozgových závitov. Nemáte presne určený pracovný čas a vaše vyšetrovacie metódy sú v tomto prípade neobmedzené.
Nemusíte sa šetriť a napriek tomu, že sme zástancami spravodlivosti, nepohrdneme ani trochu nelegálnymi metódami.
Od detektíva sa, napriek existencii naháňačov predstavujúcich pravú ruku každého detektíva, vyžaduje určitá činnosť a nie len stereotypné sedenie v kancelárii. Vo väčšine situácií vám prenechávame voľnú ruku. 
Vo vašom vlastnom záujme, odporúčame vedieť znalosti sebaobrany, nielen kvôli  náhodným stretnutiam s podivínmi, ale najmä pre našich spolupracovníkov naháňačov, medzi ktorými sa vyskytuje aj pár vrahov. A buďme úprimní – tí sa raz za čas možno budú chcieť kamsi vytratiť. Lenže to nesmieme dovoliť! Veď to by ste potom nemohli byť správcami spravodlivosti, ak by ste nechali ujsť zločinca!
Kriminálnici

Asi najobsiahlejšie postavenie. Môžete byť čímkoľvek. Od zlodeja z potravín cez masového vraha až po skorumpovaného politika. Výber je len na vás. Avšak musíte na to ísť vážne s rozumom, aby vás nechytili už po dvoch dňoch!
Exclamation  Pokiaľ vás chytí niekto z organizácie, niektorí z vás od nás môžu očakávať ponuku postu naháňača. Možnosť stať sa súčasťou Arcanu ako pomocník rúk spravodlivosti.
Ak sa nepridáte k naháňačom, pôjdete do väzenia s možnosťou vytvoriť si novú postavu podľa vlastného gusta. Very Happy (viac v sekcii o naháňačoch)

Naháňači

Ľudia vytiahnutí z väzenia za účelom úspešnejšieho vyšetrovania za pomoci ich odporných rád a špinavých techník. Navyše, robia takmer vždy tú špinavšiu časť roboty, nad ktorou detektívi zvyknú ohŕňať nos. To sú dôvody, pre ktoré sa naháňačmi stávajú len zločinci, ktorí spáchali vážnejšie zločiny. Taktiež od nich očakávame viac ako len základy sebaobrany. Naháňači pri sebe zvyčajne nosia aj nejakú zbraň. Pri prijatí ju musia ovládať alebo sa to minimálne za kratší čas naučiť.
Popravde, naháňačov môžeme nazvať detektívnymi, divokými psami. Vždy ich treba držať na krátko, aby neutiekli a dávať na nich pozor, aby niekoho neoprávnene nezranili.
Post naháňača môžu získať iba zatknutí kriminálnici a to len v prípade, že majú skúsenosti so špinavou prácou, ich zločin bol závažný a je nízka pravdepodobnosť, že sa ku kriminalite ešte vrátia.
Naháňači počas odpykávania svojho trestu na „slobode“ prebývajú v špeciálnej ubytovni organizácie, ktorá sa nachádza hneď pod základňou Arcanu. Vyjsť sa odtiaľ dá iba jediným známym vchodom (schodiskom a potom cez budovu korporácie). Ubytovňa je veľmi dobre strážená, je vybavená kamerovým a bezpečnostným systémom. Mimo to, ak by sa nejaký naháňač pokúsil utiecť, za jeho dolapenie by sa zvýšil jeho pôvodný trest o 30%.
Exclamation K tomuto postu sa môžu dostať len zadržaní kriminálnici po diskusii hráča s vedením (alias - musíte si podať žiadosť vedeniu, aby ste mohli hrať za naháňača [vedenie to s vami prekonzultuje])
Zadržaní

Ak sa dostanete sem, znamená to, že ste so svojou postavou skončili. No nemusíte byť zúfalí. Akonáhle bude vaša postava zadržaná, môžete si vytvoriť novú postavu. Či to bude detektív, alebo kriminálnik je len na vás. Wink 
Rozprávač
Rozprávač
Admin

Počet príspevkov : 32

Zobrazit informácie o autorovi http://arcanus-inc.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Postavenia Empty Re: Postavenia

Odoslať pre Rozprávač za Ut júl 25, 2017 7:17 pm

STUPNE

Naháňači a detektívi získavajú za vyriešené prípady skúsenosti, vďaka ktorým postupujú vyššie v spoločenskom rebríčku Arcanu. Čím vyššia úroveň, tým ťažší prípad si môžu vziať na starosť.
Názov (Schopnosti)
Detektívi:
Junior (0)
Medium (100)
Senior (200)

Kriminálnici:
Nižšia úroveň (0)
Stredná úroveň (50)
Vyššia úroveň (150)
Rozprávač
Rozprávač
Admin

Počet príspevkov : 32

Zobrazit informácie o autorovi http://arcanus-inc.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.