Pravidlá

Goto down

Pravidlá            Empty Pravidlá

Odoslať pre Rozprávač za Po júl 17, 2017 5:15 pm

1. Krištáľová stena - pomyselná stena medzi RPG svetom a reálnym. Znamená to, že vaša postava by nemala byť ovplyvnená vašou náladou a do jej života by sa nemal pliesť ten váš. Platí tu aj to, že vy ako hráči síce viete, čo sa deje a dialo, no vaša postava nie. Vie len to, čo osobne zažila alebo o tom počula.

2. Ovládanie postavy druhého hráča tu je zakázané - to znamená, že každý hráč hrá len za svoju postavu a nemanipuluje s druhými. Ak sa napríklad niekomu chystáte vraziť, nesmiete predpovedať budúcnosť, že tá druhá postava až spadne na zem. Môže sa uhnúť, ruku vašej postavy chytiť, alebo len stáť na mieste ako socha.

3. Priamu reč píšeme do úvodzoviek - "Pekný večer prajem..."

4. To čo postava robí píšeme normálne a čo hovorí 
píšeme tučne, to čo si myslí píšeme kurzívou.

5. Nechceme tu žiadne dokonalé postavy (Mary a Harry Sue). Všetky takéto postavy budú pri registrácii zamietnuté, pokiaľ to neopravíte. Každá postava sa predsa vyvíja a zdokonaľuje časom. A aj tak nikdy nebude obrazom dokonalosti.

6. Hrať môžete až potom, čo vaša registračná karta bude schválená jedným z administrátorov.

7. Časti vulgarizmov v hre aj mimo nej, prosím, nahraďte hviezdičkami.

8. Každý hráč môže mať na začiatku len jednu postavu. Ďalšiu vám musí schváliť hlavný administrátor. 

9. Ak chcete niečo vo svojom profile nadprimerane upraviť, budeme radi, ak nám zašlete email alebo súkromnú správu na účet Rozprávača so všetkým, čo chcete zmeniť. Extrémne zmeny budú zamietnuté. Taktiež ich s nami budete môcť prediskutovať. Jednoduché zmeny v profile (oprava textu), pridanie známych postáv, povolené úpravy skúseností či grafické obmeny zhrnite v komentári pod vašou kartou. 

10. Nekopírujte obsah stránky. Spísali sme to osobne a nie je slušné kradnúť.

11. Nenadávajte spoluhráčom.

12. Netlačte na vedenie. Áno, je tu pre vás, ale nie 24/7. Otázky ohľadom hry posielajte na email alebo súkromnú správu na účet Rozprávača, ale pozrite si informácie či FAQ. Možno odpovede na svoje otázky nájdete práve tam. Vedenie nemusí odpovedať okamžite, no odpovede sa určite dočkáte.


AdminTím si vyhradzuje právo čokoľvek v tomto článku kedykoľvek zmeniť bez akéhokoľvek upozornenia. Neznalosť pravidiel vás neospravedlňuje.
Odporúčame ich kontrolovať.
Rozprávač
Rozprávač
Admin

Počet príspevkov : 32

Zobrazit informácie o autorovi http://arcanus-inc.forumsk.com

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.